ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 728850
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
52 000 Azn
520 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
zabrat qes
Ümumi məlumat
Zabrat qəs.Ayxan marketin arxasinda 1, 2 sotda 100 kvm.sahəsi olan 3 otaqli ev satilir.Qaz, su, isiq daimidir.İstilik sistemi kombidir.
Qiyməti 52000AZN
Sənəd Bələdiyyə səh.
Razilasma olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn

106 999 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tavayliqda 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 80 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı

67 000 Azn
Sabunçu rayonu , Ramana qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Ramana qəs., 3 otaq

salam ramanı savxozda, , 3sotun ıcınde yarı tıkılmıs ev 8das kursulu ve heyetınde muveggetı yasamag ucun evı var qaz , su, ısıg, daımıdır asfaltdan ve avtobus dayanacgına 150-200metr mesafede sened cıxarıs elage nomresı

28 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu. 2-çi Zabrat ərazisində 2 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. 8 daş kürsüdə inşa olub. Ümumi sahəsi 100 kv. Evdə təmir işləri gedir, tam təmir olunub təhvil veriləçək.