ev temiri

Sabunçu rayonunda 1 otaqlı Obyekt Satılır, 3022 m²

Elan nömrəsi: 740393
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
3022 m²
Qiymət
3 000 000 Azn
992 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Zabrat qəsəbəsi 1
Ümumi məlumat
Kama

TİKİLİLƏR ÖZƏL MÜLKİYYƏT SƏNƏDLƏ!!
TORPAQ DAİMİ İSTİFADƏ-MÜLKİYYƏTİ !!

Zabrat qəs. 1, Əsas yol kənarında 61 sotun içərisində inşaa edilmiş 3022 kv/m tikilisi olan Qeyri-Yaşayış sahəsi çox təcili olaraq satılır. Yerləşmə yeri İDEALDIR. Bir çox profillərə yararlıdır: Böyük Ticarət mərkəzləri, həyətli restoranlar, müxtəlif Supermarketlər, Avtosalonlar və s. Sənədləri qaydasındadır-Tikililər Özəl Mülkiyyət, Torpaq Daimi İstifadədə Mülkiyyəti. Şirkət haqqı 1%. Ətraflı məlumat telefonla veriləcək.

3.000.000 azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Kama (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 12.02.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Metro Park Bakikhanov – Qaraj satışı Metro Park Bakikhanov yaşayış kompleksində qarajlar satışdadır. Əsas məlumatlar: • Sahə: 20 – 30 m² • Rahat giriş-çıxış • Kompleks daxilində yerləşir Satış şərtləri: • Nəğd

22 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Bineqedi r-nu Azadliq pr Vorovskiy dairesi Yeni tikili binanin 1 ci mertebesinde Sahesi 146 kv (Kupcada ) hazirsa real ve uzun midetli icare olan obyekti Resmi miqavie ile 4000 azn verqi kenar temiz 3500 azn ilin

1 200 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 50 m²

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 50 m²

İnşaatçılar metro stansiyasının yaxınlığında Qələbə dairəsinin yanında yeni tikilii binanın altında 50 kv.m kirayədə olan kupçalı abyekt satılır. Ümumi sahəsi 150 kv.m olan abyektin hamısı da satıla bilər. Bir hissəsini