ev temiri

Yasamal rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 162 m²

Elan nömrəsi: 762898
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
162 m²
Qiymət
515 000 Azn
3179 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi Elmlər Akademiyası metrosu
Zahid Xəlilov
Ümumi məlumat
Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Renessans Palasla üzbəüz Nazirlər Kabinetinin əməkdaşları üçün tikilmiş elit yaşayış kompleksində, əla təmirli, yeni təmir olunmuş və təmirdən sonra yaşayış olmayan, 162 kv.m 4 otaqlı, 2 sanuzeli olan mənzil saılır.

Binanin qazı, suyu, işığı 24 saat fasiləsiz verilir. 3 mərtəbəli böyük yeraltı parkinqi var. Əlavə olaraq həyətdə də geniş parkinq yeri mövcuddur. Hər blokda 4 lift var. Bina çox dözümlü materiallardan tikilib, plastik sistemi izo sistemnən təchiz olunub, 10 ildən azdır ki təhvil verilib. Yaşayış kompleksinə 2 ayrı küçədən giriş-çıxışı və ətrafında digər elit yaşayış kompleksləri var. Elmlər Akademiyası m/st və yasamal parkına piyada 5-10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Çıxarış yaxın zamanda veriləcək.
Ceyhun (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0703151XXXnömrəni göstər

Tarix: 28.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu Nəsimi Rezidensdə 28 may metrosunun 2 ci çıxışı ilə üzbəüz 1 ot 41 kvm 7/16 da pod mayak mənzil satılır.Bina hələ təhvil verilməyib, amma yaşayış var.Qiyməti 160000 azn ofis 1%

160 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR! 52.000 MANAT İLKİN ÖDƏNİŞ! Rəsmi gəlir və ya VÖEN! Dərnəgül, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış Kompleksində QANUNİ 2 otaq mənzil satılır. Ümumi sahəsi 77 kv/m-dir. 14 mərtəbəli binanın 2-ci