ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 741216
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
317 000 Azn
3170 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Elmlər Akademiyası metrosu
Zahid Xəlilov küçəsi
Ümumi məlumat
IPOTEKAYA YARARLI VƏ TƏMİRLİ
3 otaq. 9/5 mər. 100kv. Yasamal r., Z.Xəlilov küçəsində əla təmirli, əşyalı və kupçalı mənzil satılır. Mənzildə qaz, su, işıq daimdir, istilik sistemi-kombidir. Mənzil yelçəkəndir və orta mərtəbədə yerləşir. Bina İnşaatçılar metrosuna 10 dəqlik məsafədədir və infrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir, ətrafında bütün iaşə obyektləri mövcuddur. (Supermarketlər, məktəb, baxça, metro, kafe, restoranlar və s.). Binanın, asudə vaxtınızı keçirmək üçün geniş həyəti və qarşısında böyük park var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

• Masazır qəsəbəsi, İstiqlaliyyət küçəsi, Yeni Bakı kompleksi • Yeini tikili 9 mərtəbəli bina 2-ci mərtəbə • 70kv 2 otaqlı təmirli mənzil satılır • Kod: N3712 • Kompleksdə qaz su işıq daimidir, lift var. • Mənzil

115 000 Azn
Binəqədi rayonu , 1-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 1-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Komfort…! Rahat…! İpotekaya Yararlı…! Kupçalı, tam əşyalı, ipotekaya yararlı yeni tikili mənzil satılır! Komfort MTK-da, 1ci mkr, sol 20 yanvar, sağ memar əcəmi metrosu. 20 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi, qanuni 3

350 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8 ci imərtəbəsində sahəsi 51 kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik