ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 785658
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
75 m²
Qiymət
239 000 Azn
3186 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Ziya Bünyadov küç
Ümumi məlumat
KUPÇALI + İPOTEKAYA yararlı mənzil təcili olaraq satılır.

**

Layihə: Eksperimental
Otaq: 3 (2dən 3ə düzəlmə).
Sahə: 75 kv.
Mərtəbə: 6/9.
Sənəd: Kupça(Çıxarış).
Ətraflı: Mənzil təmirlidir, istilik sistemi mərkəzidir .Pəncərələr həyətə baxır . Hamam və tualet isti döşəmə ilə təchiz olunub. Ərazisində məktəb, baxça, marketlər, metro mövcuddur.

Ünvan: Nərimanov rayonu, Ziya Bünyadov küç, İstanbul NS klinikası, Ayna Sultanova heykəli və Atatürk parkı yaxınlığında.

**
Ətraflı məlumat üçün zəng və ya WhatsApp. OFİS HAQQI 1 % .
Murad Samadzade (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708140XXXnömrəni göstər

Tarix: 31.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsində sahəsi 62kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

66 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR.! - Satış: Yeni tikili - Ünvan: Mərkəzi parkın yanı. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 105 m2 - Mərtəbə: 17/3 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Dənizə və şəhərə panoraması var. Qaz su

278 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Kupçalı + İpotekaya Yararlı Mənzil Çox Təcili Dəyərindən Ucuz Qiymətə Satılır. * Bina: Union park. Sənəd: Çıxarış(Kupça). Mərtəbə: 4/18. Sahə: 66.5 kv. Otaqsayı: 2 (Düzəlmə). Ətraflı: Mənzil təmirsizdir. Qaz, su,