ev temiri

Nəsimi rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 700750
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
58 m²
Qiymət
148 000 Azn
2551 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
Zorge parkın yanı
Ümumi məlumat
Vüsal

Eksklyuziv !!
Dəyərindən qat-qat aşağı!!

Şəhərin mərkəzi, Zorge parkın yanında stalinka binada 2 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahəsi 58.3 kv/m. Mərtəbə 5/5. Tam təmirlidir. ÇOx gözəl planirovkası var. Otaqlar geniş və işıqlıdır. Hər bir şəraiti var. Çıxarış var. Qaz, su, işıq daimidir. Geniş infrastruktur ( yanında metro, avtobus dayanacağı, s/market, mağaza, aptek, bank, park və s.). Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

148.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vüsal (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 07.08.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Qaradağ rayonu , Lökbatan qəs., 2 otaq

Qaradağ rayonu , Lökbatan qəs., 2 otaq

Lökbatan qəsəbəsində Yeni parkla Daşqın Bəkirov bağçasının arasındakı 41ci binada mənzil satılır.Kingsmart 2yə yaxındı.5 mərtəbənin 1ci mərtəbəsindədi.Avtobus dayanacağına yaxındı və bütün avtobuslar keçir.Kombi və

115 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

TELESIN.MOHTESHEM MENZIL. SUPER TEKLIF. BU FURSETI QACIRMAYIN. BİNƏQƏDİ RAYONU , ESHYALI. köhnə tikili leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşən umumi sahəsi 73 kv.m olan qanuni 2 otaqlidan 3

188 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bileceri qes 300 nomreli mektebin yax 4 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde 1 otaqdan 20 kvm artirma ile 2 otaga duzelme menzil satilir.Kupcada 30 kvm qeyd olunub.Evin podvalida var.Qanuni 2 otaqdanda genisdi.Etrafli