ev temiri

Nəsimi rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 695363
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
136 000 Azn
2092 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 3-cü mikrorayon qəsəbəsi Memar Əcəmi metrosu
3 mkr Husynbala Eliyev Memar Əcəmi Metrosu
Ümumi məlumat
COX COX TECILI SATILIR!! Nesimi rayonu 3cu mkr Husynbala Eliyev kuc 5/3 mertebesinde 2 otaqli ideal duzeldilmis menzil satilir.
Memar Ecemi metrosunun yaninda
Binanin yaxinliqinda mekteb baxca supermarketler ve diger iase obiyektleri yerlesir
QAZ SU ISIQ daimidir
Kupca var
ofis haqqi 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ayaz (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.07.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Bileceri qes Ag sarayin yax 9 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde 1 otaqli menzil satilir. Qiymet 100000 Azn

100 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

H.B.Zərdabi kücəsi BakMoll, İnşaatcılar metrosunun yaxınlığında 5 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində 70 kv m sahəsi olan 3 otağlı mənzil satılır. Bina cox əlverişli ərazidədir. ətrafında orta məktəblər, ticarət və iaşə

190 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

İPOTEKAYA YARARLI QANUNİ 3 OTAQLI TƏMİRLİ LENİNQRAD LAYİHƏLİ MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR. Mənzil Qara Qarayev prospektində, Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafədə 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində orta blokda

230 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxani Rayonu Yeni Gunewli qesebesi AB massivinde 9 mertebeli binanin 3 cu mertebesinde 2 otaqli menzil satilir.Menzil orta blok yelcekendi.Sened Cixariw (Kupca)