ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 66 m²

Elan nömrəsi: 667230
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
66 m²
Qiymət
82 000 Azn
1242 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu
Abşeron rayonu, Abşeron gənclər şəhərciyində
Ümumi məlumat
İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL !!
QAZLI VƏ ÇIXARIŞLI !!
Xırdalan şəhərinin ekoloji cəhətdən təmiz, Ətrafı park və ictimai iaşə obyektləri ilə əhatələnmiş yerində, Abşeron gənclər şəhərciyində tam yaşayışlı 12 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində, Ümumi sahəsi 66 kv/m olan, Zövqlə təmir edilmiş geniş işıqlı qanuni 2 otaqlı mənzil satılır. Yaxınlıqda İcra Hakimiyyəti, poçt, məktəb, bank filialları, natarius, ats ve digər xidmət sahələri mövcuddur. Binaya Masazır dairəsindən və Xirdalan dairəsindən yol var. Sanitar qovsaq, kombi sistemi, kondisioner. Normal qonşular, 24 saat mühafizə və binanın parkinq mövcudlugu yaşayış üçün binanı dahada gözəlləşdirir.Mənzil əşyalı satılır. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz..
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

QAZLI, KUPÇALI YENİ TİKİLİDƏ! *Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsi, H.Hüseynov küçəsində, tam yaşayışlı, yeni tikilidə 1 otaqdan 2 otaqa düzəlmiş mənzil satilir. Ümumi sahəsi 70 kv.m., 12/10. mərtəbə. Geniş, hündür

176 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 16 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 16 otaq

46.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1900 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNI 3 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 2-ci