ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 684625
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
90 m²
Qiymət
100 000 Azn
1111 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Mehdiabad qəsəbəsi
Abseron rayonu Mehdiabad qesebesi
Ümumi məlumat
Diqqet..Sona qeder oxu.Elimyandi Mehdiabad qesebesinde Ist petrolun uzu Fatmayi terefe gedende 4cu dongede yoldan 200 metr mesafede 3 sot torpaqda 2 EDED 3 OTAQ EV SATILIR .1 heyetde 2 eded 3 otaq ev.bir ev 6 das o biri ev 8 das kursuludur.Su qaz isiq kanalizasiya var.Heyetine 3-4 masin rahat girir.Evler bitisik tikilmeyib evler arasi mesafe var.internet var.Kupca var.1 evin qiymetine 2 ev.Radiator kombi var.Evin tikilisine soz ola bilmez.11 il olar evin tikildiyi.Real aliciya endirim olunacaq.Heyetinde 2 eded su ceni var.Ofis haqqi 2 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ibrahim (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 11.12.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 4 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsində, hündür və çox gözəl ərazidə yerləşən həyət evi satılır. Ev Aura və Yağmur şadlıq saraylarının yaxınlığında yerləşir və ərazinin havası olduqca təmizdir. Hündür mövqedə yerləşdiyi üçün evin

176 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu, Məhəmmədi qəsəbəsində, məktəbə, uşaq bağçasina, yaxin həyət evi satilir. Ev 1.5 sot torpaq sahəsində 7 daş kürsüdə inşa olub. Əla təmirlidir. Ümumi sahəsi 100 kv. 3 otaq. Qoşa daşla tikilib, fundamenti

76 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 4 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu HƏYƏT EVİ satışdadır. Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsində 4 OTAQLI HƏYƏT EVİ SATIŞDADIR! Əsas yola 300, 350 metr məsafədə yerləşir. 150 metr qruntavoy 150 metr