ev temiri

Abşeron rayonunda 5 otaqlı Yeni tikili Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 791428
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
58 m²
Qiymət
39 500 Azn
681 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray Mtk yaşayış kompleksi
Ümumi məlumat
376 MANAT AYLIQ!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!! ÖTÜRMƏ AKTİV!!
Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray MTK yaşayış kompleksində 2 otaq studio tipli mənzil satışa çıxarılır. Mənzil yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 58 kv/m-dir. Mənzil qismən əşyalı satılır. İstilik sistemi kombidir. İşıq, su, qaz daimidir. Ətrafında iaşə obyektləri, məktəb, baxça və s. mövcuddur. Mənzil 4%-li kirayə mənzil layihəsinə daxildir. 25 illik götürülüb, təxminən 21 il 10 ayı qalıb. Ötürmə aktivdir. SƏNƏD KUPÇADIR!!
İLKİN ÖDƏNİŞ: 39.500 AZN
AYLIQ: 376 AZN
MÜDDƏT: 21 İL 10 AY
XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1%-i
Elxan Quliyev (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0508515XXXnömrəni göstər

Tarix: 22.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Ötürülməsi aktiv Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 13cü mərtəbəsində sahəsi 62kv olan 2 otaq studia tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri

66 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Heydər Əliyev Mərkəzinin və Nrimanov metrosunun yaxınlıgında yerləsən Luxe Home Premium Yasayıs Kompleksinə məxsus 14 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləsən 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin umumi sah. 136, 4 kv.