ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 53 m²

Elan nömrəsi: 786446
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
53 m²
Qiymət
180 000 Azn
3396 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Ahmedli,asan Xidmet.n.tusi kucesi
Ümumi məlumat
Asan Xidmetin arxası, novostroyka, 1-2 otağa düzelib, 6/16, evrotemir, kupça, qaz, kombi, sahesi 53m2, bahalı mebel ve texnika, arendadadır ayı - 800 manata, yatırım üçün çox elverişlidir.firma haqqı:1%
Behruz (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0555559XXXnömrəni göstər

Tarix: 06.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , Nəsimi m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , Nəsimi m., 3 otaq

Nesimi M.yaxinliginda Yeni Tikilide 2 otaq - 3 otaga duzelme 18/12 sahesi 95 kv.m.olan yaxsi temirli menzil satilir.Binanin heyeti ve Parkingi var.Butun infrastrukturlar yaxinliqda yerlesir.Menzilin Senedi Cixarisdir

235 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada Lüks Təmir 2 otaqlı Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 12 ci mərtəbəsi. Sahə=76 kv. Yüksək səviyyədə təmir olunub və təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Firma haqqı 1%. Satışda

259 500 Azn
Nizami rayonu , NZS qəs., 4 otaq

Nizami rayonu , NZS qəs., 4 otaq

ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNƏ CƏMİ 5 DƏQİQƏLİK MƏSAFƏDƏ, PLANA DÜŞMÜŞ ƏRAZİDƏ YERLƏŞƏN 4 OTAQLI HƏYƏT EVİ SATILIR ! 4 otaqlı + 1 mətbəx həyət evi + anbar (kladovka) – 113.900 AZN Sənədlər: Çıxarış (kupça) və texniki pasport

113 900 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsi. "Neftçilər" parkının yanında. 24 və 20 nömrəli avtobusların son dayanacağında, (yaxınlıqdan 81, 103, 208, 209 nömrəli avtobuslar işləyir) 10 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsi.