ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 82 m²

Elan nömrəsi: 739060
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
82 m²
Qiymət
68 000 Azn
829 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Albalılıq 2
Ümumi məlumat
Albalılıq qəsəbəsinə 3 otaqlı həyət evi satışdadır.

Sabuçnçu rayonu Albalılıq 2 ərazisində yerləşən ev 2.7 sot ərazidə yerləşir və evin ümumi sahəsi 82 kvadrat metrdir.
Ev 3 otaqdan ibarətdir. Orta təmirlidir. Bütün komunal xidmətlər mövcuddur. İşıq, qaz, su daimidir, internet və telefon xətti var. İstilik sistemi isti poldur. Ev kərpiç ilə tikilib, bu da yay mövsümündə soyuq, qış mövsümündə isti qalmasını təmin edir. 3 daş kürsülüdür.
Əsas yola və marşrut xəttinə 5 dəqiqə piyadalıq məsafədə yerləşir. Ev ətraf infrastruktur cəhətdən yaxşı ərazidə yerləşir. Ətrafında məktəb, baxca və marketlər yerləşir. Dənizə yaxındır.
Səliqəli, təmiz, meyvə ağacları olan həyəti var.
Torpağın sənədi Çıxarışdır(Kupça). Xüsusi mülkiyyətdir və istənilən vaxt evə sənəd ala bilərsiniz.
Ev əşyalı satılır, sadəcə divan, uşaq çarpayısı və masa götürüləcək.
Real alıcıya yerində endirim olacaq.

Evin qiyməti 68 000 manat
Sahəsi 82 kvm
Sotu 2.7
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
Sənədi Çıxarış (Kupça)

Şirkətin xidmət haqqı mənzilin nağd satış dəyərinin 2%-i təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Yeni Ramanada, esas yolun duz kenarinda, Qebele restoraninin qarsisinda yerlesen 2.5 sotda 6 otaqli, 180 kv tam temirli heyet evi satilir. Ev satis ucun yox, ozumuz yasamaq ucun tikilib, ona gore de her isi keyfiyyetle