ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Obyekt Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 748323
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
140 m²
Qiymət
830 000 Azn
5928 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Azadlıq Prospekti metrosu
Azadlıq pr
Ümumi məlumat
Kamran

Qeyri-Yaşayış Sənədlə !!

Şəhərin Mərkəzi, Azadlıq prospektində, tam yol kənarında 2 Mərtəbəli Qeyri-yaşayış sahəsi satılır. Ümumi sahəsi 140 kv/m. Tam təmirlidir, yerləşmə yeri İDEALDIR. Hal-hazırda uzunmüddətli müqavilə əsasında 3500 azn icarəçisi var. Kupça Qeyri-yaşayışdır. Elit mühit, Prestij əhatə. Şirkət haqqı 1% təşkil edir. Bütün əlavə məlumat telefonla veriləcək. Qiymətdə Razılaşmaq olar. Real alıcıya endirim olunacaq.

830.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Kamran (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.04.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Səbail rayonu , 20-ci sahə qəs., 15 otaq

Səbail rayonu , 20-ci sahə qəs., 15 otaq

Obyekt Satılır — hazırda fəaliyyət göstərən və aylıq gəlir gətirən kafe. Kafe 20-ci Sahə dairəsinin yaxınlığında yerləşir. Ümumi ərazi 6 sotdan bir qədər artıqdır, tikili sahəsi isə 307 kv.m təşkil edir. Obyektə geniş

780 000 Azn
Nəsimi rayonu , Nəsimi m., 5 otaq

Nəsimi rayonu , Nəsimi m., 5 otaq

Salam əleykum. Təcili Əla Təklif! Nəsimi metrosuna yaxin 7/1-ci mərtəsində yol qırağında mövcud sahəsi 100kv.m 5 otaqli, addelni mətbəxt otaqi və s/q olan tam təmirli və tam əşyali obyekt 500'000 manata satilir.

500 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

20 Yanvar metrosuna qalxan yolda, 3 cü mikrorayon dairəsi ilə üz-bəüz 10 mərtəbəli binanin altinda yol kənarinda, insanlarin gediş gəliş olan hissəsində, yarim zirzəmi satilir, obyekt hal hazirda Fitnes idman zali kimi