ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 690032
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
90 m²
Qiymət
230 000 Azn
2555 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
Azadliq prospekti
Ümumi məlumat
T Ə C İ L İ / S A T I Ş

Nərmanov rayon. Azadlıq prospekti. 28 may və Gənclik m.stlarına yaxın.

İpotekaya yararılıdır *Sənəd KUPÇA

* Daş Ekspermental lahiyədir.
* Keyfiyyətli materiallarla yeni temirden çixibdir. Yaşayiş az olubdur.
* Umumi sahesi 90kv. 3 otaq. Studya metbex.
* Ev Şexsi istifadə üçün təmir edilibdir.
* Geniş işiqli otaqlar və gün görən tərəf, istilik sistemi kombi. QAZ, Su, İşiq 24/ 7saat.
* Orta blok. Skvaznoy. 9.6 ci mərtəbəsi

Qeyd: Mənzilin şəxsi daş Qaraji və Əşya + texinka ilə birlikdə satılır.

Qiymət: 230.000 AZN. / raziliq mümükündür.

(Kod: M5944)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 22.06.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivi qanuni 3 otaqlı Kiev layihəli orta blokda yelçəkən mənzil qismən əşyalı satılır. Sənədi çıxarışdır(Kupça).Bina yerləşmə olaraq məktəbə(275-279) bağçaya və digər iaşə

152 000 Azn
Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Bineqedi rayonu Zahid Qemberov kucesinde 3mertebeli binanin 1 ci mertebesinde 2 otaqli menzil satilir.Proyekt Stalinkadi.Sade temirlidir.39kvadratdir.Balkonu var.Istilik merkezlewdirilmisdir.Yaxinliqinda mekteb, baxca,

120 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Vitamed Klinikaynanin yaxinliginda 9/5 mertebesinde Moskva layiheli, sahesi 55 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda.