ev temiri

Səbail rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 106 m²

Elan nömrəsi: 696525
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
106 m²
Qiymət
260 000 Azn
2452 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi
Badamdar qesebesi Tamstorun üstü
Ümumi məlumat
3 otaqlí FULL menzil satílír
Dolu Mebelli
18/13-cü mertebesi 106 kv
Badamdar Tamstorun üstü
260 min manat
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 24.10.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi • Yeni tikili 9 mərtəbəli bina 5-ci mərtəbə • Ümumi sahəsi 63.2 kv/metr olan 2 otaqlı təmirli mənzil • Kod: N3711 • Sənəd KUPÇA. • Ünvan: Masazır qəsəbəsi,

95 000 Azn
Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

EKSKLÜZİV. Mərkəzdə, PREMIUM CLASS Binada mənzil Təklif Olunur.! Nəsimi rayonu, 28 MAY metrosu, TƏBRİZ küçəsində yüksək keyfiyyət ilə inşa olunan PREMIUM CLASS Pilot layihəli yeni tikili binada 3 otaqlı (2 otaqdan

270 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosu, Kontakt Home-un yanı, 2 otağa düzəldilmiş, əla təmirli, çıxarışlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır.

215 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

*Nərimanov rayonu ərazisində yeni tikili binada mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil *16 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində* yerləşir. Ümumi sahəsi *61 m²*-dir. Mənzil *2 otaqdan* ibarətdir və rahat

250 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 6 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində sahəsi 57 kv.m olan super təmirli, əşyasız 2 otaqlı mənzil satılır.Mənzilin təmirində yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə