ev temiri

Suraxanı rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 681439
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
200 m²
Qiymət
125 000 Azn
625 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Bakı şəhəri Suraxanı rayon Qum Adası
Ümumi məlumat
TƏCİLİ DƏYƏRİNDƏN UCUZ !
Bakkı şəhər Suraxanı rayon Hövsana gedən yolda Qum Adasında Holikarnas restoranına yaxın 3.5 sot torpaq sahəsində 2 mərtəbəli 4 otaqlı 200 kvm ölçüdə olan tam təmirli evimiz satışa çıxarıldı . Evin Qazı , İşığı , Suyu daimi istilik sistemi kombidir . Ev şəxsi yaşayış üçün tikilib ev sahibi Xaricdə yaşadığı üçün satışa çıxarılıb bu qiymətə o ərazidə bu cür ev demək olarki yoxdur . Evin Sənədi Arxivli sənəddir . Kupça almağa yararlıdır . Əlavə məlumat və Evə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlamaq olar . Çirkət Komissiyası 1 % təşkil edir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.05.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu, Məhəmmədi qəsəbəsində, məktəbə, uşaq bağçasina, yaxin həyət evi satilir. Ev 1.5 sot torpaq sahəsində 7 daş kürsüdə inşa olub. Əla təmirlidir. Ümumi sahəsi 100 kv. 3 otaq. Qoşa daşla tikilib, fundamenti

76 000 Azn
Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 6 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 6 otaq

Shuvalan qesebesi, BRAVO yaxinligi, Guney Azerbaycan kucesi, 7 sotun icinde 2 mertebeli, umumi sahesi 300 kv m olan shexsi mulk satilir. Yaxshi temir, 6 otaq, 2 metbex, qurashdirilmish metbex mebeli, qaz, su, ishiq

270 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 4 otaq

Продаем частный дом на Монтино. Купчая на дом и на землю. 1 этаж, 4 комнаты , 2 санузла, 2 кухни .Можно сделать место для машины во дворе.96+15 кв м дом 1, 58 сот земля. Место хорошее. Выезд на дорогу .Все условия для