ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 118 m²

Elan nömrəsi: 745231
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
118 m²
Qiymət
245 000 Azn
2076 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi
Bakı Şəhəri, Xətai rayonu, Həzi Aslanov, Sadıqcan küçəsi
Ümumi məlumat
Həzi Aslanov Gənclik Parkına yaxın 4 otaqlı mənzil
Lahiyə: - Yeni Tikili.
Mərtəbə: - 3 / 16
Sahəsi: -118 kv.m.(çıxarışda)
Otaq sayı: - 4 (3dən – 4ə düzəlmə)
Evin cəhəti (istiqaməti) – Künc
Sənəd:- Çıxarış (kupça)
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Biryerdə
İstilik sistemi: - Kombi
Ünvan: - Bakı Şəhəri, Xətai rayonu, Həzi Aslanov, Sadıqcan küçəsi
Yaxınlıqda: - Həzi Aslanov Gənclik parkı
Qalacaq əşya: - Mətbəx mebeli
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır. Qeyri-real müştərilər narahat etməsin.
EVİN YERİNİ ÖYRƏNİB, HAQQIMIZA GİRƏNLƏRƏ HALALLIQ VERMİRİK!
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik. Whatsapa cavab verilməyə bilər. Zəng etməyiniz xahiş olunur.
İpoteka ilə ev satmırıq, köməklik göstərmirik. İpotekası hazır olana da ev göstərmirik!
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 26.10.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi yolu, Zəngəzur şadlıq sarayından 400 metrlik məsafədə yerləşir. Yol tam asfalt bütün küçə. 4-cü mərtəbə. Super təmirli 2 otaqlı ( mətbəx ayrı ), 75kv. Dəhliz, mətbəx, hamam isti pol. İstilik sistemi kombi

125 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu., Müstəqillik küçəsi., Asan xidmətin arxası., Kristal Abşeron inşa etdiyi Park Yasamal yaşayış kompleksi., Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində., Ümumi