ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 643608
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
70 m²
Qiymət
100 000 Azn
1428 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Bakı şəhəri, Yasamal rayonu
Ümumi məlumat
Bakı şəhəri ,Yasamal Rayonu,Yeni Yasamal qəsəbəsində, Gənc Alim Müəllimlər binasında yeni təmirli mənzil satılır. Qismət Şadlığ Sarayının yanında yerləşir. Qanunu 2 otağdır. Sənədi çıxarışdır (kupça). Mənzil 11/11 yerləşir. Mansart deyil. Qaz ,su ,işığ,internet,var daimidir.Daş binadır. İnşaatçılar və 20 yanvar metrosuna avtobus vəya maşınla 5-6 dəqiqəlik yoldu,ayağla 10-10 dəqiqəlik məsafədir. Real alıcıya yerində endirim olacağ. Şirkət haqqı-1%

ipoteka,ipateka,ibateka,iboteka,kredit,kredid,kretid,kretit,kiret it,kiretid,kiredid,elan,elanlar,2024 mənzil,2024 yeni mənzillər,həyət evləri,obyekt,obyekd,abyekt,abyekd,2024 köhnə tikili,2024 kohne tikili,yaşayış massivi,yasayis massivi,təcili satılır, tecili satılır, dəyərindən ucuz,deyerinden ucuz, alqı satqı,alqı sadqı, alqı satgı,algı satgı, 2024 villa, villalar, əmlak,hazır biznes,bizneslər,biznesler,kirayə,kiraye,ev,evlər,evler,kohne tikili,lelinqrad,kiyev,proyekt,lahiye,lahiye,dəyərindən ucuz,deyerinden ucuz,ofis,bağ evi,baq evi, bag evi, bakı, ucuz evlər,ucuz evlər, ucuz mənzillər,ucuz menziller,ucuz binalar,ucuz həyət evləri,ucuz heyet evleri,əşyalı,əsyalı,esyalı,əşyasız,əşyasiz,əşyali,esyali,metroya yaxın,yaxınlığında,ərazi,erazi,metroya,real alıcı,deyerindən ucuz, 2024 elanlar, 2024 yeni elanlar,yeni elan,yeni evler,mida,midada ev,mıda,mıdada ev,hövsan mida,hovsan mida,yasamal mida,yasamal mıda,yaşayış,yasayis kompleksi,Abşeron,Binəqədi, yasamal,xətai,nəsimi,nərimanov,abseron,bineqedi,yasamal,xetai,nes imi,nermanov,nerimanov,nərmanov,abseron,absheron ,satış,alış satıs,alıs,təcili,tecili,bakı,bakıda,bakı etrafı,yaxınlığ,yaxinlıqı,yaxınlıgı, 5 dəqiqəlik məsafədə,5dk mesafə,mesafə ,masafa,hazır ipoteka,hazır ipateka,hazir ibateka, bank,bang, faiz, Elmlər,elmler,nizami,nizami,əhmədli,ehmedli, otağ, otag,otaq,tam təmirli,tam temirli,beylere kiraye,aile kirayə,ayləyə kiraye,ayle kiraye,beylere verilir,xanımlara verilir,aile olsun,torpağ sahə