ev temiri

Suraxanı rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 36 m²

Elan nömrəsi: 700883
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
36 m²
Qiymət
69 000 Azn
1916 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Bakı şəhəri.Suraxanı rayonu.Hövsan qəs
Ümumi məlumat
TƏCİLİ MƏNZİL SATILIR!!

Bakı şəhəri.Suraxanı rayonu.Hövsan qəsəbəsində tam mərkəzində yerləşən Leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 5
ci mərtəbəsində yerləşən sahəsi 36 kv.m olan qanuni 1 otaqlı mənzil satılır.Mənzildə qaz, su, işıq istilik daimidir.Bina çox rahat məkandadır Ətrafında baxça məktəb, market, poliknika digər lazımı obyektlər yerləşır.Ən əsası məhəllədə maşın saxlamaga şərait var.Mənzilin sənəti Kupçadır.İpotekaya salmaq olur.

QİYMƏT-69 000.AZN.
OFİS HAQQI-1 000.AZN.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 08.08.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu Yeni Günəşl V massivində Ekspermental Kiyev lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 40 kv.m olan 1/2 düzəlmə mənzil satılır.Mənzildə qaz, su, işıq, istilik daimidir.Bina əlverişli

107 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bilecerinin merkezinde Plosatda Bileceri qes Yehya Huseynov kucesinde 2 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde 2 otaqdan 3 otaga duzelme menzil satilir.Istilik sistemi kombi.Kupcasi var.Elimizde evler coxdur. Qiymet 110

110 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

KUPÇALI, İPOTEKAYA YARARLI Satılır: Köhnə Tikili Ünvan: Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi Əsas yola Məktəbə, baxçaya yaxın, 9 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı ƏLA təmirli mənzil satılır.Təmir