ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 663398
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
55 m²
Qiymət
120 000 Azn
2181 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakixanov Ges.m.amirov kuc
Ümumi məlumat
Sabuncu r-n., Bakixanov ges.M.Amirov kuc.5/3 mertebesinde, sahesi 55 kv.m., Leningrad layiheli, orta temirli, 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofia komissuaysi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова по ул. М.Амирова в 5/3 этаже, площадью 55 кв.м., ленинградского проекта, со средним ремонтом продается 2 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг.Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Adel (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 21.08.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

7-ci mikrorayonda, 5 mərtəbəli binanın ən çox tercih olunan 3-cü mərtəbəsində yerləşən, 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş əla təmirli və əşyalı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil satış məqsədilə deyil, şəxsi

136 000 Azn
Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

• KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI 3 OTAQ ! 9 MKRN, Həmzə Babaşov küçəsi - 3 otaq, 75 kv.m, mərtəbə 10/7 - 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlmə - BÜTÜN OTAQLARDA PƏNCƏRƏ VAR. - Yelçəkən (Skvaznoy) - TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYIŞ

187 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Kupçalı.! İpotekaya yararlı.! Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəsəbəsində 104 saylı məktəbin yaxınlığında köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 8 mərtəbəsində , ümumi sahəsi 48 kv/m olan , qanuni 2 otaqlı mənzil satılır . Orta