ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 81 m²

Elan nömrəsi: 712446
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
81 m²
Qiymət
147 000 Azn
1814 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Bakıxanov qəsəbəsi Sülh küçəsi
Ümumi məlumat
Bakıxanov qəsəbəsinin ən əlverişli yerində ASAN xidmətin yanında leninqrad layihəli qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin təmiri əla vəziyyətdədir. Kupçalıdır, ipoteka ilə də satıla bilər. 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşir. Ətraflı məlumat üçün zəng edin.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.10.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

ESHYALI KUPCALI. IPATEKAYA YARARLI. COX TECILI AURASI COX GOZEL MENZIL SATISHA CIXIB. Yeni lift QOYULUB. Hec xarab olmur. GELIB BAXMAGA DEYAR. Azadlıq prospekti Leninqrad lahiyəli binada yerləşən ümumi sahəsi 130kv.m.

305 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Ərazisi, Cavanşir küçəsində, Ümumi Sahəsi 65 kv/m olan, 9 Mərtəbəli binanın 4-cü Mərtəbəsində, QANUNİ 2 OTAQLI, Tam Təmirli Mənzil

175 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsinin mərkəzində Hövsan Molla yaxın Minsk lahiyəli 5 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı təmirli və əşyalarla olan mənzil satılır.Mənzildə qaz, su,

110 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Satılır – 3 otağa düzəlmiş mənzil Köhnə tikili – Lelinqrad layihəsi 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi Sahə: 65 m² Otaq sayı: 2 otaqlıdan 3 otağa düzəldilib Qaz, su, işıq daimidir Mərkəzi istilik sistemi