ev temiri

Sumqayıt şəhərində 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 67 m²

Elan nömrəsi: 780847
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
67 m²
Qiymət
25 000 Azn
373 Azn/m²
Ünvan:
Sumqayıt şəhəri
Bəyaz recidens
Ümumi məlumat
Sumqayıtın bulvarı , Bəyaz mtkda yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 5-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi daxili 67.6kv olan, 2 otaq studiya tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında iaşə obyektlər, supermarket, avtobus dayanacağı, Sumqayıt bulvarı, məktəb, uşaq baxçası yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır. İlkin ödəniş – 26000 Azn Kredit Müddəti – 23 il 8 ay Aylıq ödəniş:694 Azn Şərtlər : 1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər 2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır. 3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək 4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1500
Humay (Bütün Elanları)
Sumqayıt şəhəri
0102656XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 3 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR ! Sumqayıt şəhəri 9 cu mikrorayon Kristal Abşeron Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 13 cü mərtəbəsi , 68 kv\m, qanuni 3 otaqlı təmirli mənzil təcili olaraq satılır.Mənzil bütün

133 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 1 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 1 otaq

HƏM İNVESTİSİYA, HƏM DƏ YAŞAYIŞ ÜÇÜN İDEAL TƏKLİF. TƏCİLİ SATILIR.! Sumqayıt şəhərində yerləşən prestijli Kristal Abşeron yaşayış kompleksi sərfəli qiymətə tam təmirli mənzillər satışdadır. Mənzil 9 mərtəbəli yeni