ev temiri

Binəqədi rayonunda 1 otaqlı Həyət evi Satılır, 25 m²

Elan nömrəsi: 701534
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
25 m²
Qiymət
140 000 Azn
5600 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi
Bileceri qes
Ümumi məlumat
Biləcəridə 301 saylı məktəbə yaxın, lakamativ Marketin yanı 0.7 sotda 1 otaq, S/Q və mətbəxi var. Qaz, su, işıq daimidir. Ev 25 kv.dır. Qiyməti 14.000 AZN. Təcili satılılr. Real alıcıya endirim olacaq. Satış notarial qaydada olacaq
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 10.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Novxanı Sarı qaya bağları ərazisi Sakit və çox elit məhəllə Qarşısı dənizə açıq 200 kv 4 otaq 2 sanuzel 1 mühafizə otağı Qaz, işıq, su Kupca (Çıxarış) Şirkət xidmət haqqı Alıcılar tərəfindən 1% Ətraflı məlumat

255 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bılecerı qesebesı Yahya huseynov kucesı 2 otaq 50 kvm 1 sot Qıymet=50000 AZN

47 999 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Maştağa Əmlak: Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda 3 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan 3 otaq , mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır. Sənəd :Köhnə bələdiyyə Qiymət : 56000

56 000 Azn
Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 6 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 6 otaq

Debli tikili, keyfiyyetli bahali tikili, gozəl gonșular, yoldan 100 m arali, kommunallar islek, 4 kamera

360 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Paket kupça əşyalı kommunal hər 1seraitli internet vifiyli, maraqlanan nömrənin özüne zəng etsin