ev temiri

Binəqədi rayonunda 6 otaqlı Villa Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 697108
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
200 m²
Qiymət
250 000 Azn
1250 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi
Bileceri qes Yehya Huseynov kuc
Ümumi məlumat
Bileceri qes Yehya Huseynov kucesinde 2sotda 6 otaqli Kupcali Monolit betonnan insha olunmush tam temirli tehvil verilecek.Real aliciya endirim olunacaq.
Qiymet 250000Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Abşeron r-n. Məmmədli qəs.yola 200 metr məsafədə 1.5 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə inşa olmuş, fundamentli, qoşa daşla tikilimiş , əla təmirli 3 otaq 80 kvadratda olan həyət evi satilir. Qazi, işiği, suyu daimidir

65 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazır, M.Ə.Rəsulzadə küçəsi Cantəpə ərazisi, kəlbəcər məktəbinə yaxın 1.2 sotda tikilmiş kürsülü 76kv 3 otaqlı həyət evi satılır Sənəd: Torpağın çıxarışı Evin fasadında rənglənmə işləri tamamlanıb təhvil

68 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu Mehdiabad Qesebesinde marsurt dayanacagina, mektebe yaxin yerlesen 80 kvm 3 otaqli heyet evi Satilir. Ev tam temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur, Orijinal qapilar qurasdilirmisdir, PVC

65 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi 187 nömrəli məktəbə yaxın ərazidə 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 60kv/m olan 2 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır. Sənəd:Paket kupça Qiymət:60000