ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 46 m²

Elan nömrəsi: 745465
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
46 m²
Qiymət
90 000 Azn
1956 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi Avtovağzal metrosu
Bileceri qes Yehya Huseynov kuc
Ümumi məlumat
Bileceri qes Yehya Huseynov kuc 2 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde 2 otaqdan 3 otaga duzelme menzil satilir.Real aliciya endirim olunacaq.
Qiymet 90000Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

akıxanov qəsəbəsində , Bakıxanov Mall ın yanında , Stimul Hospitalın, Şərq şirniyyatın yanında 5 mərtəbəli köhnə tikili xruşovka layihəli binanın 5 ci mərtəbəsində 2 otaqlı təmirli, əşyalı mənzil satılır. Orta blokda

131 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

YENİ GÜNƏŞLİDƏ TƏMİRSİZ QANUNİ 3 OTAQLI KUPÇALI MƏNZİL SATILIR Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi D massivində yerləşən LENİNQRAD layihəli köhnə tikili binada mənzil satışa təqdim olunur. 9 mərtəbəli

130 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bileceri qes 300 nomreli mektebin yax 4 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde 1 otaqdan 20 kvm artirma ile 2 otaga duzelme menzil satilir.Kupcada 30 kvm qeyd olunub.Evin podvalida var.Qanuni 2 otaqdanda genisdi.Etrafli

108 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Metrostansiyasına 10 dəqiqəklik məsafədə, İlqar Zülfüqarov küçəsində, Ümumi Sahəsi 70 kv/m olan, 3 Otaqlı, TAM ƏŞYALI, Hazır İpotekada