ev temiri

Suraxanı rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 232 m²

Elan nömrəsi: 690136
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
232 m²
Qiymət
74 500 Azn
321 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Binə Savxoz
Ümumi məlumat
Salam ev bine savxozda yerlesir
- 9sot, 232kv, 5otaq, 2sanitar, obyektlik 2otaq 60kv (otaqda ede bilersiz) ev gozel sakit bir yerde yerlesir magazaya yaxin suyu, qazi, isiqi, kombi sistemi, internet, kuxna mebeli.Ev tecili satilir real aliciya yaxsi endirim edecem sənəd SERENCAM çox şekil yerləşmədi ev genişdir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Nazim Abbasov
Bakı şəhəri

Tarix: 22.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Maştağa qəsəbəsində 4 otaqlı həyət evi dəyətindən ucuz qiymətə satılır. Ümumi sahəsi 89 m² olan bu həyət evi 6 sot torpaq sahəsində yerləşir. Ev 4 otaqdan ibarətdir, tam təmirlidir və yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir

140 000 Azn
Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda, əsas yoldan 500 metr məsafədə, 2 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan təmirsiz 3 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır.

31 500 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu Vişnyovka adlanan ərazidə, Maştağa qəsəbəsində 8 sot ərazisi olan torpaq sahəsində tikilən 2 mərtəbəli, təmirsiz həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 205 m², 5 otaqdan ibarətdir. Açıq eyvanı,

100 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

TECİLİ SATILIT Saray gesebesi kupca cixaris var ipotekayada yararlidi su isig gaz kanalizasiya var ENDİRİM OLACAG REAL ALICIYA xidmet haggi 1%