ev temiri

Səbail rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 64 m²

Elan nömrəsi: 660119
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
64 m²
Qiymət
185 000 Azn
2890 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu İçəri Şəhər metrosu
Bünyad Sərdarov küç
Ümumi məlumat
- Satış: "Pilot Residence"
- Ünvan: Mərkəz..! Səbail rayonu, Bünyad Sərdarov küçəsi, Axundov Bağı və İçərişəhər m/s 5-6 dəqiqəlik məsafədə.
- Otaq sayı: 2
- Sahəsi: 64 kv.m.
- Mərtəbə: 14/5
- Sənədi: Müqavilə
- Təsvir: Şəhərin tam mərkəzində, prestijli kompleksdə təmirsiz studiya tipli mənzil satılır. Qaz su daimidir. Geniş infrastruktura malik ərazidə yerləşir. Şirkət haqqı 1 %.

-- --

- Продажа: "Пилот Ресиденс"
- Адрес: Центр..! Себаильский район, улица Бюньяд Сердарова, в 5-6 ти минутах к м/с Ичеришехер и Ахундовскому садику.
- Кол-во ком: 2
- Площадь: 64 кв.м.
- Этаж: 14/5
- Документы: Контракт
- Описание: В центре города, в престижном комплексе продается квартира-студия без ремонта. Газ вода постоянно. Район с развитой инфраструктурой. Услуги фирмы 1%.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Emil (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 01.03.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 9-cu mikrorayonda, Nəsimi metrosunun yaxınlığında yeni tikili binada təcili 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, ümumi sahəsi 102 m2 olan təmirli mənzil satılır. Qiyməti 215000 manatdır. Çıxarış

215 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 16 ci mərtəbəsində sahəsi 62 kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.