ev temiri

Xəzər rayonunda 6 otaqlı Villa Satılır, 216 m²

Elan nömrəsi: 752195
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
216 m²
Qiymət
235 000 Azn
1087 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Buzovna qəsəbəsi
Buzovna qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Satılır 6 otaqlı 216 m2 həyət evi Buzovna
3 sot torpağın daxilində iki mərtəbəli həyət evi Satılır.
Mənzilin sahəsi 216 kv.m təşkil edir.Əla təmirlidir, ümumilikdə 6 otaqdan ibarətdir -
4 yataq , 2 qonaq .
Həm alt həmdə üst mərtəbələrdə sanitar qovşaq mövcuddur.
Mərtəbə arası menolit beton ilə bərkidilmişdir.
Bütün kommunallar ilə tam təchiz olunub və sayğaclar işlək haldadır.
Mənzil bütünlükdə isti poldur(kombi), qoşa daşla tikilib , həyətdə 7 tonluq yeraltı su anbarıda var .
Bütün sənədlər qaydasındadır.
Sahə 216 m2
Otaqların sayı 6
Mərtəbə sayı 2
Təmiri Əla təmirli
Sənədin tipi Çıxarış (Kupça)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Asemlak (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 10.05.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Yeni Ramana, Əsas yolun düz kənarı, Qəbələ restoranı ilə üzbə-üz, 2.5 sotda - 6 otaqlı - 180 kv tam təmirli həyət evi. Mərtəbə arası monalitdir, 3 yerdən kəmər atılıb. Məktəb və bağça evə yaxındır. Araz və Pətək market

147 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi qesebesinde 4 OTAQ SATİLİR butun saygaclari var etrafli melumat ucun elaqe saxlayin Bineqedi qesebesinde heyet evleri ucun elaqe saxlayin

58 000 Azn
Səbail rayonu , Bayıl qəs., 1 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 1 otaq

Salam əleykum. Bayil Bazarina yaxin 1 mərtəbəli 1 otaqli ümumi sahəsi 16kv.m olan orta təmirli ev son 28000 manata satılır! Alıb kirayə vermək üçündə uyğundur kirayə dəyəri 250 Azn. Evin su işıq qaz sayğacları var