ev temiri

Nizami rayonunda 5 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 741256
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
120 m²
Qiymət
185 000 Azn
1541 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Xalqlar Dostluğu metrosu
Cemsid Naxcivanski kucesi
Ümumi məlumat
TECİLİ..!!

Xalqlar Dostluqu m/s yaxinliqinda Nazli sadliq sarayinin yaninda yerlesen kohne tikili 9 mertebeli LENINQRAD lahiyeli binanin 1-ci mertebesinde QANUNİ 5 otaqli menzil satilir menzil ORTA BLOKDUR tam olaraq YELCEKENDIR otaqlari genis ve isiqlidir qaz su isiq DAIMIDIR istilik sistemi MERKEZIDIR senedleri CIXARIS (KUPCA) iledir IPOTEKAYA yarayir erazide ABADLASMA isleri gorulub liftler yenilenib qapilar kodladir binanin fasadi ve dam ortukleri yenilenib heyetinde usaqlar ucun oyun meydancalari qurulub PARKING ucun sahe ayrilib etrafda her bir INFRASTRUKTUR movcuddur OFIS HAQQI 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

* Yasamalda təmirsiz mənzil Satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : köhnə tikili (Xruşofka) * Otaq Sayı : 2 otaqlı * Mərtəbə :

140 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Qaracuxur Qesebesinde Tatlinin yaxinliqinda yeni temir olunmuw 2 otaqli menzil satilir.Menzil 9 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde yerlewir.Sened Cixariw (Kupca)

125 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MİNSK, XRUŞOVKA LAYİHƏLİ MƏNZİLİN QİYMƏTİNƏ QANUNİ 2 OTAQLI TƏMİRLİ DAŞ LENİNQRAD LAYİHƏLİ MƏNZİL TƏCİLİ BAZAR QİYMƏTİNDƏN UCUZ SATILIR. Mənzil 251 saylı məktəbin yaxınlığında 5 mərtəbəli binanın 4-cü