ev temiri

Nəsimi rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 210 m²

Elan nömrəsi: 741211
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
210 m²
Qiymət
700 000 Azn
3333 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Ceyhun Hacıbəyli küçəsi
Ümumi məlumat
Ceyhun Hacıbəyli küç., Gənclik Mall-dan 10-12 dəqiqə ( 900 m.) piyada məsəfadə.
18 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində 4 otaqlı mənzil satışa təklif olunur. Sahəsi 210m² təşkil edir.Gözəl, rahat, itkisiz layihə. Vitraj və böyük pəncərələr, işıqlı mənzil, 2 eyvanı, 2 s/q ( bir qonaq, digəri yataq otağında ) geniş paltar dolabları v
Şəxsi istifadə üçün xüsusi zövqlə və təmir zamanı keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib ( Orqanik armozi parket, isti döşəmə, mərmər pəncərə eşikləri, rozetkalar və keçidlər "Gewiss", məişət texnikası: "Hotpoint-Ariston" və "LG" brendi, 5 ədəd kondisioner "Mitsubishi Heavy " İnverter, santexnika: VitrA, Geberit, Artema və s.)
Yaşayış kompleksi təbii qaz təchizatı ilə təmin olunub, 2 eded səssiz və sürətli liftləri, 24/7 mühafizə xidməti və kamera müşahidə sistemi, domofon, şlaqbaum, parkovka yerləri, yeraltı avtodayanacaq və s.
Əla yer! Bütün lazımı infrastruktur piyada məsafədə yerləşir: Gənclik metrosu, yaxınlıgında 30 hektar ərazini əhatə edən meşə-park tipli salınıb, Dədə Qorqud və Koroglu parkı, Azərbaycan və Tibb Universiteti, orta məktəb, 1 saylı "ASAN xidmət" mərkəzi, supermarketlər "Bravo", "Bazarstore" mağazalar, ictimai nəqliyyat dayanacağı və s.

P.S., Əşyalı satılır və yer altı avtodayanacaqda parkovka yeri qiymətə daxildir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq