ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 94 m²

Elan nömrəsi: 790816
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
94 m²
Qiymət
65 000 Azn
691 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., sest Tosn Yaşayış kompleksində
Ümumi məlumat
65.000 MANAT İLKİN!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQ studio mənzil çıxarılır. 15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir.Ümumi sahəsi 61 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. 25 illik götürülüb. Təxminən 23 il qalıb. Ötürmə aktivdir. Sənəd KUPÇALIDIR. İLKİN ÖDƏNİŞ: 65.000 AZN AYLIQ: 955 AZN MÜDDƏT: 23 İL XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Lalə xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102395XXXnömrəni göstər

Tarix: 16.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 1 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 1 otaq

SATILIR Badamdar, 236 nömrəli məktəbin yanında 
 67 kv/m 1 otaq Mərtəbə: 16/5 təmirsiz / podmayak Qaz, var 
 Çıxarış var - ПРОДАЕТСЯ Бадамдар, рядом со школой № 236 67 кв. м, 1 комната Этаж:5/16 Без

185 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR – 36.000 AZN İLKİN ÖDƏNİŞ! Dərnəgül, Cəfər Xəndan küçəsi, West Town Yaşayış Kompleksi 2 otaqlı studio mənzil Sahə: 51.4 kv.m 16 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi Kombi istilik sistemi Qaz, su, işıq