ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 678982
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
75 m²
Qiymət
179 000 Azn
2386 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Elmlər Akademiyası metrosu
Elmler ak m.st
Ümumi məlumat
S A T I L I R T Ə C İ L İ

Yasamak rayonu. Elmler ak m.st çox yaxın.

* Köhnə Tikli Bina.
* 5/5- cı mərtəbəsi.
* Qanuni 3 otaq .Əla temirli.
* Umumi sahesi 75kv.
* Evin Kupçasi ( Çixarşı ) var.
* Mebel və Texnika ilə birlikdə.

Qiymət. 179 .000 AZN razliq olar.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.07.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw

235 000 Azn
Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 3 otaq

Suraxanı qəsəbəsi, bazara yaxın, 5/3 mərtəbədə, Eksperimental layihəli, 2 otağın üç otağa düzəlmə mənzil satılır, yaxşı təmirli, ümumi sahəsi 60m2.Bütün infrastruktur yaxında.Ofis haqqı 1 faiz təşkil edir

112 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Qaraçuxur məhçidin yanında Ekspermental lahiyəli 5 mərtəbəli daş binanın 3 cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 50 kv.m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzildə qaz, su,

142 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu Mehmandarov küçəsi 35-ci Polis pölməsinin yanı, 9 mərtəbəli LENİNQRAD layihəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m. olan 2 otaqlı , Orta blokda yerləşən mənzil satılır. Mənzilin qazı, suyu, işığı