ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 98 m²

Elan nömrəsi: 748731
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
98 m²
Qiymət
120 000 Azn
1224 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
Elşən Süleymanov küçəsi Neftcilər metrosu
Ümumi məlumat
TƏCİLİ…120.000 Azn…Nizami rayonu Elşən Süleymanov küçəsi Xalqlar və Neftçilər metrosu yaxınlığında 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 98 kv.m olan 2 otaqlı Padmayak ( təmirsiz) mənzil TƏCİLİ dəyərindən Ucuz olaraq satılışa təklif olunur. Qaz, su, işıq daimidir. Binada 3 ədəd sensor lift, 7/24 mühafizə və kamera nəzarət, parkovka da mövcuddur. Əlavə olaraq yeraltı parkovka və həyat yanı parkda tikilir.Yaxınlığda bravo, bizim market, araz marketləri yerləşir. Eyni zamanda yanında Məktəb və peşə məktəbidə vardır.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!47000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2

47 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Hazir ipoteka tek wexsiyyet vesiqesi ile ilkin odeniw 105.000 min ayliq 1010 manat 23 7 ay menzilin nagdi satiwi 220.000 min tam ewyali oz evimdi maklerler narahat etmesin razinde tam merkezde icranin arxasinda

223 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

TAM ƏŞYALI. İPOTEKAYA YARARLI. İDEAL TƏKLİF.! Xətai rayonu, Gəncə prospekti, Həzi Aslanov metrosunun tam yaxınlığı, Xətai Park yaşayış kompleksi, yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 76 kvm