ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 43 m²

Elan nömrəsi: 786648
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
43 m²
Qiymət
112 000 Azn
2604 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Günəşli qəs
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!
KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI!!
Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli Qəsəbəsi, Massiv D-də,
10 Mərtəbəli Binanın 2-ci Mərtəbəsində, QANUNİ 2 OTAQLI Ümumi sahəsi 43kv/m olan mənzil satılır.Qaz, Su, İşıq daimidir. Mənzil Qismən Əşyalı satılır. Leninqrad lahiyəsidir və Künc blokdur. Evin qarşısında Bağça, Market, Məktəb və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏT: 112 000 manat
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.
Mina Xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102650XXXnömrəni göstər

Tarix: 08.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

YENİ GÜNƏŞLİDƏ TƏMİRSİZ QANUNİ 3 OTAQLI KUPÇALI MƏNZİL SATILIR Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi D massivində yerləşən LENİNQRAD layihəli köhnə tikili binada mənzil satışa təqdim olunur. 9 mərtəbəli

130 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

K407. 114000 Kupçalı 5/3 əlavə artması var mətbəx böydlüb 2 otaqlı Biləcəri Şans ş/s yanında 300 nömrəli məktəbin istirahət parkına yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq

107 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,