ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 142 m²

Elan nömrəsi: 729512
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
142 m²
Qiymət
260 000 Azn
1830 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 9-cu mikrorayon qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
H.babaşov kücəsi 65
Ümumi məlumat
Binəqədi rayonu 9 cu mikro rayon ərazisində yeni inşa edilmiş 10mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində 142 kv m sahəsi olan 3 otağlı mənzil satılır. Mənzilin qazı, suyu, işığı daimidir cıxarışı (kupcası ) var Ofis haqqı 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

PARK KRİSTAL YASAMAL 2 layihəsində Premium binada Göl mənzərəli, Kupçalı, Super Təmirli, 16/10 mərtbəsində 49 kv, 2 otaq studio mənzil satılır Binada yeraltı qaraj, üztanıma domofon, 24 saat mühafizə, böyük, geniş

165 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsi ŞƏRUR MTK. Yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsi.Ümumi sahə 85kv/m QANUNİ 2 OTAQ.Sənəd Kupça İpotekaya yararlıdır.Mənzil yeni təmir olunub və təmirdən sonra

195 000 Azn
Binəqədi rayonu , 1-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 1-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Komfort…! Rahat…! İpotekaya Yararlı…! Kupçalı, tam əşyalı, ipotekaya yararlı yeni tikili mənzil satılır! Komfort MTK-da, 1ci mkr, sol 20 yanvar, sağ memar əcəmi metrosu. 20 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi, qanuni 3

350 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Elmlər Akademiyası metrosunun yanında MİRVARİ PARK yaşayış kompleksində 3 otaqlı mənzil satılır.Binada 3 lift, 2 mərtəbəli qarajı, mərkəzi istilik sistemi və isti suyu var.Ətraflı məlumat üçün zəng edin.Sənədləri