ev temiri

Nəsimi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 748937
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
75 m²
Qiymət
243 000 Azn
3240 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
H.Əliyev küçəsi
Ümumi məlumat
Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Nəsimi rayonu, H.Əliyev küçəsi, Tibb Universitetinin yaxınlığında, İPOTEKAYA YARARLI, 2 otaqlı əla təmirli mənzilin satışını təklif edirik. Təmirdə bahalı tikinti materiallarından istifadə olunub. TAM YAŞAYIŞLI, QAZLI, KUPÇALI YENİ TİKİLİDİR. TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYIŞ OLMAYIB. HƏM ALIB YAŞAMAQ, HƏM DƏ KİRAYƏ VERMƏK ÜÇÜN SUPER VARİANTDIR. 17/5. Ümumi sahəsi 75 kv.m. Geniş, hündür tavanlı otaqlar, mətbəxi-quraşdırılmış mətbəx mebeli, mətbəx, dəhliz və vanna otağı-mərmər isti döşəmədir, sanitar qovşağı, vanna otağı, bahalı aksessuarlarıyla, kombi istilik sistemi , daimi qazı, işığı, suyu..səssiz, sürətli liftləri, yeraltı qarajı, geniş həyəti, 24 saat mühafizə xidməti.. Binanın yerləşdiyi ərazi super infrastruktura malikdir. Yanında məktəb, uşaq bağçası, marketlər, mağazalar şəbəkəsi, poliklinika, aptek, avtobus dayanacağı, müxtəlif iaşə obyektləri fəaliyyətdədir. Daha ətraflı məlumat almaq üçün elanda qeyd olunmuş nömrəylə əlaqə saxlayın.-- --
Предлагаем к продаже 2-х комнатную квартиру с отличным ремонтом. Место нахождение- Насиминский район, улица Г.Алиева, не далеко от Медицинского университета. ЗАСЕЛЕННАЯ, ГАЗИФИЦИРОВАННАЯ НОВОСТРОЙКА С КУПЧИЕЙ! ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ! 17/5. Общая площадь 75 кв.м . ПОСЛЕ РЕМОНТА НЕ ЖИЛИ. В РЕМОНТЕ ИСПОЛЬЗОВАНЫ ДОРОГИЕ, КАЧЕСТВЕННЫЕ СТРОИТЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ. ОТЛИЧНЫЙ ВАРИАНТ ДЛЯ ЖИЛЬЯ И ДЛЯ СДАЧИ АРЕНДЫ. Просторные, светлые комнаты, пол паркет, холл, кухня и санузел теплый мраморный пол, встроенная кухонная мебель с/у, ванная-дорогими аксессуарами, постоянная водоснабжение, отопительная система комби, скоростные, бесшумные лифты, подземный гараж, место для паркинга, 24 часа охраняемый двор… Местонахождение отличное. Развитая инфраструктура- разные магазины, маркеты, школа, детский, поликлиники, автобусная остановка итд… Подробнее по телефону.