ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 721278
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
120 m²
Qiymət
120 000 Azn
1000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
H.murad kuc.77
Ümumi məlumat
Nerimanov M.Mono Liza Sadliq Sarayi yaxinliginda 3otaq 1.5sotun icinde heyet evi satilir.Heyete masin girir.Butun infrastrukturlar yaxinliqda yerlesir.Evin de torpagin da Senedi Cixarisdir.Heyet evinin Qiymeti 120000 manat.Evi alan ofise 1 % odenis edecek.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aydin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 08.11.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abseron rayonu Mehdiabad Qesebesinde marsurt dayanacagina yaxin, məktəbin yanında yerlesen 2 sot sahede tikilen 110 kvm 4 otaqli heyet evi Satilir. Ev tam temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur, Orijinal

100 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonunun Baksol ərazisində, 4 sot torpaq sahəsində yerləşən 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi sahəsi 200 m² olan ev keyfiyyətli materiallarla inşa olunub və tam təmirlidir. Ev 2 daşla tikilib, geniş və

157 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde merkeze-srntralniye yaxın, məktəbə və dayanacağa çox yaxın yerlesen 1.4 sot sahede tikilen 90 kvm 3 otaqli heyet evi Satilir. Ev tam temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur,

75 000 Azn
Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda, əsas yoldan 500 metr məsafədə, 2 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan təmirsiz 3 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır.