ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 67 m²

Elan nömrəsi: 684129
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
67 m²
Qiymət
33 000 Azn
492 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu
Hazir 4 % li Ipoteka !!! Bakı Sumqayıt şossesinin 17-ci km
Ümumi məlumat
HAZIR 4 % li IPOTEKA !!
Bakı Sumqayıt şossesinin 17-ci km yerləşən, Ər Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz, Abşeron xəstəxanasının və Dost Mərkəzinin yanında yerləşən 15 mərtəbəli yaşayış binasının 3-ci mərtəbəsində , sahəsi 67 kv olan (kupçada 53, 7 kv.m.) 2 otaqa düzəldilmiş mənzil satılır. Yelçəkəndir (skvaznoy). İstilik sistemi kombidir. Mənzildə mətbəx mebeli, paltaryuyanı, soyuducusu, mətbəx stol stulları, taxt, şifoner, çarpayı və kombi sistemi mövcuddur. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli yerdə yerləşir. Yaxınlığında orta məktəb, uşaq bağçası, xəstəxana, avtobus dayanacağı, marketlər və başqa ictimai iaşə obyektləri yerləşir. Kupça var, qeydiyyata düşmək mümkündür. Rəsmi gəliri son 6 ayda 450 AZNdən çox olan, məhkumluğu və kredit gecikməsi olmayan, yaşı 47-ə kimi olan istənilən Azərbaycan Respublikası vətəndaşları bu mənzilə sahib ola bilər.
İlkin ödəniş: 33000 AZN
Aylıq ödəniş: 352 AZN
Qalıq müddət: 267 ay (21il 3 ay)
Mənzilin qiyməti: 105600 AZN
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 29.05.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Menzil təcili satıldığı üçün bu qiymətə təklif olunur. Ərazidə , bu qiymətə 3 otaglı mənzil yoxdur. Suraxanı rayonu. Qaraçuxur qəsəbəsi, Ziğ şösesi, Tosoil Ydm -ya yaxın. 4 mərtəbəli yeni tikili Apartman tipli binanın

119 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq