ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 790212
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
100 m²
Qiymət
245 000 Azn
2450 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov metrosu
Həzi Aslanov metrosu
Ümumi məlumat
XƏTAI r-n,
HƏZİ ASLANOV metrostansiyası yaxınlığında,
"Gənclik" parkının yanında. Yasayiş kompleksində
2 otaqlı təmirli mənzil satılır.
100 kv/m, 19/9-cü mərtəbəsində.
ƏŞYALI
İstilik sistemi kombidir. DƏNIZƏ MƏNZƏRƏ.
QAZ var, Kupça – Çıxarış.
--
Около метро станции Ази Асланова,
рядом с новым открывшимся Гянжлик парком.
Продается 2- х комнатная квартира.
Жило й комплекс
Общая площадь 100 кв.м, 9/19 эт. здания.
Квартира с Отличным ремонтом.
ПРОДАЕТСЯ С МЕБЕЛЬЮ. Панорама на море.
Система отопления комби. Купчая
Elnur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0505242XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Binəqədi rayonu, Azadlıq metrosuna 7-8 dəqiqə piyada m 3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR! Kiyev proyekti, orta blok-dur. Ümumi sahəsi

110 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 6 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 6 otaq

Şəhərin park və yaşıllıqı ən çox olan ərazilərindən biri Göl mənzərəsi / Yasamal parkı Elmlər və İnşaatçılar metrosuna yaxın 7/10 220 kv 6 otaq Əşyalı satılır Qaz, işıq, su Çıxarış İpotekaya

430 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Suraxanı rayonu, Shams residence-də, Ballı marketin yanında yerləşir. 2 OTAQ STUDİO MƏNZİL SATIŞDADIR! Mətbəx kolidordadır.Ümumi