ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 728078
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
148 000 Azn
2466 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Xalqlar Dostluğu metrosu
İ.Məmmədov küçəsi
Ümumi məlumat
Nizami rayonu Xalqlar Dostlugu 10 nomreli mektebin duz yani metroya cemi 2 deyqelik piyada mesafede yerlesen 9 mertebeli binanin 8-ci mertebesinde qanuni 2 otaqli menzil super temir olunub ve temirden sonra yasayis olmayib menzilin temirine soz ola bilmez. Menzilin otaqlari razdeldir. Temirinde bahali materyallardan isdifade olunub binanin etrafinda 10 ve 129 sayili mekteb yerlesir. binanin yaninda araz ve bazar store yerlesir su qaz isiq daimadir isdilik mərkəzidir.
Sened KUPCA Qeydiyyatda heckim yoxdur
Acarlar mendedir seher 9 dan gece 12 00 kimi baxmaq olar
Xidmet haqqi 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 12.01.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Xalqlar dostluğu və Neftçilər metrolarına yaxın məsafədə, Cəmşid Naxçıvanski küçəsində, 242 və 70 nömrəli məktəblərin, Baksell Arenanın, parkın yaxınlığında 5 mərtəbəli daş binanın 2-ci mərtəbəsində yaxşı təmirli qanuni

147 000 Azn
Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 3 otaq

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 3 otaq

Xalqlar Dostluğu metrosuna 2-3 dəqiqə məsafədə Bəhruz Nuriyev küçəsi Laçın t/mərkəzinin arxasında 9 mərtəbəli LENİNQRAD layihəli binanın 2- ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m olan 3 otaqlı Orta blokda yerləşən

205 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli qəs. Neapol dairəsi yanı Əla Təmirli 3 otağa düzəlmə Mənzil satılır. Kiyev layihədir. 9 Mərtəbənin 4 cü mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. İstilik sistemi= Kombidir. İsti döşəmə təchiz olunub. Qiymətin də Endirim