ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 697169
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
65 m²
Qiymət
163 000 Azn
2507 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu İnşaatçılar metrosu
İnşatçilar m/st, Ats – yaxınlığında
Ümumi məlumat
İPOTEKAYA yararlıdır.
İNŞATÇILAR m/st, ATS – yaxınlığında,
Şarifzade küçəsində.
9/6-çi mərtəbədə, 2 otaqdan 3 otaqa düzəltmə,
ümumi sahəsi 65 kv/m. olan
Əla Təmirli mənzil satılır.
Çıxarış(Kupça) və Tex pasport sənədlər qaydasındadır.
Ximdət haqqı 1% təşkil edir.
WhatsApp aktivdir.
--
Можно в ипотеку!
Метро ИНШААТЧЫЛАР,
рядом с АТС.
Продается 3-х комнатная квартра,
( перепланировка из2- x в 3- х)
с общей площадью 65 кв.м., на 6/9 этажного здания.
Квартира с отличным ремонтом.
Документы в порядке- Купчая.
Комиссия агентству составляет 1%. Ватсап активен.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rza (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 23.07.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli qəs. Neapol dairəsi yanı Əla Təmirli 3 otağa düzəlmə Mənzil satılır. Kiyev layihədir. 9 Mərtəbənin 4 cü mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. İstilik sistemi= Kombidir. İsti döşəmə təchiz olunub. Qiymətin də Endirim

187 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

* Nizami metrosuna yaxın mənzil Satılır * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : köhnə tikili (xruşofka) * Otaq Sayı : 3 otaqlı * Mərtəbə

240 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! ƏLA FÜRSƏT! Biləcəri qəsəbəsində QANUNİ 2 otaqlı( 3 otağa yığılıb) mənzil satışdadır. Kiyev proyektidir və orta blokdur.Hər iki tərəfə balkonu var. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir.