ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 62 m²

Elan nömrəsi: 695094
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
62 m²
Qiymət
150 000 Azn
2419 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu
M. Musviq kuc
Ümumi məlumat
F. Xiyabanin yani, M. Musviq kucesi umumi sahesi 62 kv m olan 2 otaqli menzil satilir. Mertebe 5/2, orta temir, doseme parket, qurasdirilmis metbex mebeli, qaz, su, isiq daimidir, merkezi istilik sistemi. Butun senedler qaydasindadir CIXARIS var. Yaxinliqda usaq baxcasi, mekteb, dayanacaq, market ve diger iase xidmeti ob yektleri yerlesir.

Продается 2-комнатная квартира общей площадью 62 кв.м, рядом с Аллеей Шехидов, улице М. Мущвига. Этаж 5/2, средний ремонт, полы паркет, установлена кухонная мебель, газ, вода, электричество кругосуточное, центральное отопление. Все документы в порядке, имеется ЧЫХАРЫШ. Рядом расположены детский сад, школа, парковка, рынок и другие объекты.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Samir b (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 13.07.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi V massivi Bazar Stor ilə üzbə-üz Mərtəbəsi: 9/1 Otaq sayı: 1 otaq 2 düzəlmə Sahəsi: 40 kv.m Mənzildə qaz, su, işıq daimi, istilik mərkəzidir Binanın önündən 104, 55, 64

98 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Bileceri qes Ag sarayin yax 9 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde 1 otaqli menzil satilir. Qiymet 100000 Azn

100 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu Mehmandarov küçəsi 35-ci Polis pölməsinin yanı, 9 mərtəbəli LENİNQRAD layihəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m. olan 2 otaqlı , Orta blokda yerləşən mənzil satılır. Mənzilin qazı, suyu, işığı