ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 44 m²

Elan nömrəsi: 784615
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
44 m²
Qiymət
148 000 Azn
3363 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
M.gəncəvi küç.Neftçilər ms
Ümumi məlumat
ƏŞYALI+TƏCİLİ SATILIR !!

- Neftçilər metrosuna piada 5-7 dəqiqəlik məsafədə, Xudafərin şadlıq sarayının yanında.
- Kristal Abşeron Yaşayış Kompleksi
- 16 mərtəbənin 2-ci mərtəbəsi
- Ümumi sahəsi 44 kv/m.
- 2 otaq Studio.
- Sənəd - Çıxarış(Kupça) var.
- Əşyalı Satılır.
- Qaz, su, işıq daimidir.
- Zəngin və əlverişli infrastruktur mövcuddur.
- Kompleksdə daimi kamera nəzarəti, 2 mərtəbəli parkinqi, uşaq meydançaları, marketlər, yaxınlıqda metro, məktəb, bağça və.s.var.

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1% təşkil edir.
Akşin Abdullayev (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708140XXXnömrəni göstər

Tarix: 18.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu 20 yanvar metrosuna yaxın Alı Mustafayev küç.3 ot 91 kvm.12/13 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binanın altında KFC, Pizza Hut, Azza və s.obyektlər var.Qiyməti 280000 azn ofis 1%

280 000 Azn
Suraxanı rayonu , 3 otaq

Suraxanı rayonu , 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli D massivində QANUNİ 3 OTAQ MƏNZİL SATIŞDADIR! 290 nömrəli məktəbin yanında yerləşir. Leninqrad

110 000 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 4 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 4 otaq

Yasamal ray, Moskva pr, Main MTK KUPCALI, IPOTEKAYA YARARLI • Növ: Yeni tikili • Mərtəbə: 9 • Otaq: 4(Qanuni) • Sahə: 147m² • Təmir: MODERN Əla Təmirli • Sənəd: Kupça • Qeyd : Keyfiyyətli və zövqlü təmiri,