ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 69 m²

Elan nömrəsi: 747598
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
69 m²
Qiymət
105 000 Azn
1521 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır, Yeni Bakı yaşayış kompleksi, bina 15
Ümumi məlumat
Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi QAZLI VƏ KUPÇALI 8 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 68.7 kv/metr olan skvaznoy 2 otaqlı təmirli mənzil satılır. (N3122). Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur. Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən daşınmaz əmlak alqı satqısı ilə əlaqədar bizi izləyə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Qasim (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 09.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

51 000 Azn
Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 1 otaq

Binəqədi rayonu Azadlıq metrosunun yaxınlığında Varovskidə Luxor Palacda Vip binada (tək bloklu)1 ot 70 kvm 16/17 də pod mayak mənzil satılır, lift 17 yə kimi qalxır.Binada 80%yaşayış var.Yeraltı qarajı, həyətə giriş

210 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

50.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1536 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNİ 2 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 2-ci