ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 63 m²

Elan nömrəsi: 791203
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
63 m²
Qiymət
95 000 Azn
1507 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır, Yeni Bakı yaşayış kompleksi, bina 15
Ümumi məlumat
Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi
• Yeni tikili 9 mərtəbəli bina 5-ci mərtəbə
• Ümumi sahəsi 63.2 kv/metr olan 2 otaqlı təmirli mənzil
• Kod: N3711
• Sənəd KUPÇA.
• Ünvan: Masazır qəsəbəsi, İstiqlaliyyət küçəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi
• Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur
• Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir
• Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir
• Abşeron ərazisində yerləşən daşınmaz əmlak alqı satqısı ilə əlaqədar bizi izləyə bilərsiniz
Qasim (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0703088XXXnömrəni göstər

Tarix: 20.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! Şəhərin mərkəzi yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin yaxınlığında, Zahid Xəlilovda elit ərazidə, prestijli kompleks Renessans Palasda super təmirli, şəxsi yaşayış üçün,

315 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonunda yerləşən yeni tikili binada 16 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 63 m² olan 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil tam təmirlidir və təmir zamanı ən keyfiyyətli materiallardan

100 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

*Əhməd Rəcəbli küçəsi, Nərimanov metro stansiyası yaxınlığında mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil *9 mərtəbəli eksperimental layihəli daş binanın 8-ci mərtəbəsində* yerləşir. Mənzil *3 otaqdan* ibarətdir və *orta