ev temiri

Sabunçu rayonunda 7 otaqlı Villa Satılır, 315 m²

Elan nömrəsi: 780100
Əmlakın növü
Otaq sayı
7
Sahə
315 m²
Qiymət
295 000 Azn
936 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa-Bilgəhyolu
Ümumi məlumat
315 m², Maştağa Bağlar Massivi
Bilgəh çimərliyinə 15 dəqiqəlik məsafədə
Ekoloji təmiz məkanda Maştağa-Bilgəh yolunun üstündə esas yoldan 350 metr məsafədə, 12 sot çıxarışlı torpaqda 3 mertebeli 315 kv m. yeni təmirli müasir usluda inşa olunmuş bağ evi satilir.
• Ümumi torpaq sahəsi: 12 sot
• Evin tikili sahəsi: 3 mərtəbəli, 315 kv.m
1-ci mertebe zal- 45kv.m, mətbəx-20 kv, Yataq otağı-18 kv , sanitaq qovsaq , dehliz
**
2-ci mertebe 4 yataq otagi 18-25 kv, eyvan, dəhliz ve sanitar qovsaq
**
3 cu mərtəbeye cixisda kicik metbex yeri Her iki mərtəbənin doşəməsi betondur.

İstilik sistemi 35 kvt Bosch kombidir, isti döşəmə mövcuddur.
Daimi təbii qazı, işığı, şirin suyu, 12 tonluq yeraltı su anbarı, fiberoptik internet xətti , əlavə olaraq heyetde su quyusu var.
Bu ərazidə çıxarışlı torpağın 1 sot üçün orta qiyməti 6000 manatdır
•Həyətyanı sahənin Landşaft dizaynı hazırdı
•Torpagi bereketlidir, muxtəlif növ meyve və dekorativ agaclari var her il qulluq olunur,
•Evin tehlukesizlik sistemi 8 eded kamera
•Domafon xetti var
•Ev şəxsi yaşayış ucun keyfiyyetli ve bahali materiallardan istifade olunaraq xüsusi zövqlə ilə inşa olunmuşdur.
•Mülk sahibi tərəfindən satılır.
• Qaz, su, işıq və internet daimidir.
• İsitmə sistemi: Kombi
•Müşahidə kameraları ilə tam təchiz olunub.
•Çixariş paket (torpaq+ev)
• Maştağa -Bilgəh yolu

Продается дача с прекрасным плодородным садом и колодцем во дворе. Линии электричества и газа в доме проведены, есть купча. Дом имеет крепкий фундамент, высокие стены, широкие комнаты большые окна, которые впускают в дом чистый свежий морской воздух.