ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 743434
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
110 m²
Qiymət
58 000 Azn
527 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tavayliq deyilən ərazi. Yanğın söndürmə məntəqəsindən 500 metr məsafədə yerləşən, 3 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 110 kv/metr olan, 4 otaqlı Təmirli Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, 3 daş kürsülüdür, qoşa daşla tikilib. İstilik sistemi kombidir, kommunal xətləri var və daimidir. Sənəd: Kupça (Torpağın Çıxarışı). Qiymət: 58.000 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Elan kodu: N-00141
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Fatimə (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 21.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu, Məmmədi qəsəbəsində, məktəbə, uşaq bağçasina yaxin 1.3 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. Əla təmirlidir, ümumi sahəsi 80 kv. Fundamenti betondur. Kombi xətləri cəkilib

70 000 Azn
Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Buzovnada Xurustalnidə , Aeroport Bilgəh Trasının 150 Metrlik Məsəfəsində , Siena ViLLAYLA Qonşu Təcill ! 2 Sotun İçində 3 Otaqlı Təmirli Ev Satılır Qaz , Su, İşıq Daimidir Sənəd Ordedir. Birbaşa Kupçaya Gedən

63 700 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

K470. Super təmirli Şəxsi tikili Biləcəri Artacağını yanı Bulaq restarana yaxın 5 otaq yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar