ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 749465
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
120 m²
Qiymət
38 000 Azn
316 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi. Kəndin mərkəzində 3 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 120 kv/metr olan, 4 otaqlı Həyət Evi Satılır. Evin kosmetik təmirə ehtiyacı var, 2 ci mərtəbəni artırmaq olar. Kommunal xətləri var və daimidir. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 38.000 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Kod: N.21
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 22.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

Binə qəsəbəsi mərkəzdə tam təmirli həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 130 kv.mdır və 4 otaqdan ibarətdir. Həyətyanı sahə 4 sotdur. Şəxsi tikilidir. Tam əşyalı şəkildə satılır. Qaz, su , işıq daimidir. Sənəd Kupçadır.

167 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Çox təcili ! Dəyərindən ucuz ! Saray postuna çatmamış, Bakı Sumqayıt yolundan 250-300metr məsafədə, asfalt küçədə Paket Kupçalı 3sotda 3otağlı təmirli həyət evi satılır. Evin hər bir şəraiti var. 5daş kürsülüdür.

88 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn

106 999 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

TƏCİLİ BUGÜNƏ SATILMALIDIR Ünvan:Masazır qəsəbəsi(Marşrut evin tam yaxınlığından keçir 3dəqiqəlik məsafə) Ev tam olaraq mərkəzi yolun üzərindədir. Sənəd kupça, ev ümumilikdə 6 otaq(ikinci mərtəbədə 4 otaq birinci