ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 752086
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
80 m²
Qiymət
90 000 Azn
1125 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Maştağa/Savalan yaşayış massivi. Davud markete yaxin, əsas yoldan 100 metr məsafədə, 2 sot 4 otaq 80 kv Həyət Evi Satılır. Ev əşyaları ilə birlikdə satılır (elektronika çıxmaq şərti ilə), kommunalları var, isti döşəmə ilə təchiz olunub. Sənəd Paket Kupça. Qiymət: 90.000 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Kod: N.54
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aysel (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 09.05.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Sabunçu qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Sabunçu qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu. Zabrat qəsəbəsində, 118A marşurut xəttinə yaxin 2 sotda inşa olmuş, qoşa daşla tikilmiş, fundamentli 4 otaqli həyət evi satilir. Əla təmirlidir keyfiyyətli aboylardan isifadə olunub. Evin ümumi sahəsi

125 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa Bilqəh yolunun üstündə Narkoliji dispanserin yaxinliqinda 1 sotun içində 1 otaqli 30 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var.Evin sənəti bələdiyyə sənətidir.Real aliciya

19 500 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Evdə divan , tv, kombi, yataq mebeli, interneti, kuxna mebeli, qalacaq. 3 otaq 3 sot evin çıxarışı var torpağınında sənədi var

97 000 Azn
Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 6 otaq

Bakının ekoloji cəhətdən təmiz, ən gözəl ərazilərindən sayılan, səfalı, havası ilə seçilən, istirahətin gözəl məkanı- Novxanı! Abşeron rayonu, Novxanı bağlarında , 5-ci döngədə, 8 sot torpaq ərazisində inşa olunmuş,