ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 720119
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
100 m²
Qiymət
32 000 Azn
320 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi, Çiləgər deyilən ərazi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Çiləgər adlanan ərazidə, 2.2 sot torpaq sahəsi üzərində, inşa edilmiş 4 otaq, ümumi tikili sahəsi 100 kv/metr olan həyət evi satılır. Ev yerdən kürsülüdür, Dəhliz, qonaq otağı, 3 yataq otağı, mətbəx və sanuzeldən ibarətdir. Otağın biri natamam təmirlidir. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 32.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Elanın kodu: M- 0058
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Fatimə (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 16.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Zabrat Qəsəbəsi 307 Saylı Orta məktəbdən 250 m Ara məsəfəsində 2 Sot Torpaq sahəsinin icində tikilimiş ümumi sahəsi 80 kv m ibarət 3 Otaqlı HəyətEvi Satılır.Qiymətin 1 Ofis Haqqıdır.Təmirdən sonar yaşayış olmayıb.

68 000 Azn
Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 3 otaq

4 sot içinde bir mərtəbəli həyət evi satılır kürsüsüz

129 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsində Tavayligda pajarninin yaxınlığında 1.8 sotun içində 2 otaqli 70 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var. Evin sənəti paket Kupcadir (CİXARİŞ).Real aliciya ev

37 500 Azn
Xəzər rayonu , 3 otaq

Xəzər rayonu , 3 otaq

Binə qəsəbəsi 190 nömrəli son dayanacağında tam təmirli həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 90 kv.mdır və 3 otaqdan ibarətdir. Həyət yani sahə 2.5 sotdur. Tam əşyalı satılır. Qaz, su, işıq, isti pol, kombi var. Sənəd